Wprowadzenie do chustonoszenia

Wprowadzenie do chustonoszenia

 

Wprowadzenie do chustonoszenia – spotkanie dla rodziców, opiekunów i innych zainteresowanych chustonoszeniem.

Na spotkanie można przychodzić z maluszkami.

https://www.facebook.com/events/2217299268527263/

 

Jesteście zainteresowani chustonoszeniem? Podobają się Wam kolorowe i wzorzyste chusty, ale nie wiecie jaką wybrać? Dziecko cierpi na kolki, nie chce spacerować w wózku czy ma problemy z zaśnięciem?

Już wkrótce na Ursynowie możecie się spotkać z Doradczynią Noszenia ClauWi Basią Gładysz.

Nie istotne jest czy jesteś tatą, mamą, babcią, czy opiekunem tymczasowym.  W chuście może nosić każdy! Zapraszam Was na wykład o idei chustonoszenia, na którym dowiecie się:

 

– co może nam dać chustonoszenie?

– od kiedy można motać (nosić w chuście)?

– jak to robić prawidłowo? na co zwrócić uwagę?

– dlaczego jest ich tak dużo i co wybrać?

Zajęcia to idealne wprowadzenie w temat dla osób, które oczekują dziecka oraz rodziców i opiekunów dzieci do 6-ego m. ż.. Zapraszam mamy, tatusiów, babcie, dziadków, ciocie, przyjaciół i wszystkich, którzy chcą objąć bliskością i ciepłem chusty.

KIEDY:

23 listopada (piątek), godz. 10:00 – 12:00

GDZIE:

Przestrzeń dla rodziny, ul. Przy Bażantarni 11, lok. B2 (wejście od ulicy Borsuka, żółty budynek z turkusowym dachem, turkusowe ogrodzenie – będą trzy furtki, środkowa to nasza Przestrzeń)

Zajęcia dofinansowane są w ramach projektu Przestrzeń dla rodziny przez Dzielnicę Ursynów m.st. Warszawy.

Koszt udziału 10 zł.

Płatność w formie przelewu. Przelew stanowi potwierdzenie rezerwacji miejsca.

 

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY (liczba miejsc ograniczona):

przestrzen@manzana.org.pl

Zgłoszenia: Imię i nazwisko, telefon kontaktowy, tytuł i termin

 

Info:

Facebook: PRZESTRZEŃ DLA RODZINY

https://www.facebook.com/przestrzendlarodziny/

 

 

Spotkanie poprowadzi:

Basia Gładysz – certyfikowana doradczyni noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich ClauWi, magister pielęgniarstwa. Ukończyła kurs szkoły noszenia o międzynarodowej renomie ClauWi . Szkolenia oparte o rzetelną i aktualną wiedzę ortopedów, fizjoterapeutów oraz innych specjalistów obejmują informacje z zakresu prawidłowego ułożenia kręgosłupa, miednicy oraz całego układu kostnego dziecka, a także korzyści psychologicznych wynikających z noszenia. Wykształcenie zawodowe – tytuł magistra pielęgniarstwa Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pozwala na jeszcze szersze spektrum postrzegania bezpiecznego noszenia.

Mama dwuletniego chłopca, który był noszony w chuście od pierwszego miesiąca życia. Działaczka lokalna – zaangażowana w życie małej społeczności matek. Aktywna organizatorka spotkań podczas których pomaga mamom zacząć przygodę z noszeniem w chuście, wspiera karmienie naturalne oraz propaguje ideę kobiecego kręgu, który angażuje mamy do współpomagania. Zafascynowana rozwojem małego człowieka i możliwościami, które chustonoszenie może wnieść w życie dziecka i opiekuna.

 

Serdecznie zapraszamy!!!