Grupa rozwojowa dla ojców

Grupa rozwojowa dla ojców

Grupa rozwojowa dla ojców
(9, 16, 23, 30 września;poniedziałkowe wieczory godz. 18:00 – 21:00)

https://www.facebook.com/events/2558107164241050/

O CO CHODZI:

Grupa rozwojowa dla ojców jest cyklem czterech spotkań grupowych (w sumie 12 godzin). Będę chciał stworzyć przestrzeń na wymianę doświadczeń między Wami uczestnikami, a także skontaktowanie się z samym sobą – ze swoimi myślami, uczuciami i odczuciami płynącymi z ciała.

 

Ponadto podzielę się z Wami moimi najważniejszymi inspiracjami, przemyśleniami i doświadczeniami – zwłaszcza filozofią Jespera Juula, duńskiego terapeuty rodzinnego, założyciela Familylab i autora licznych książek o rodzicielstwie.

 

DLA KOGO:

Oferta jest skierowana do ojców, którym zależy na budowaniu dobrej relacji z dzieckiem (i partnerką czy partnerem) oraz rozwijaniu poczucia własnej wartości. Dla ojców młodych i starych 😉 A nawet takich, którzy się dopiero przygotowują do roli ojca 😉

 

DLACZEGO WARTO:

Moim celem jest uruchomienie siły wewnętrznej każdego z Was. To będzie dobra okazja do namysłu nad sobą oraz swoimi własnymi postawami, zachowaniami i relacjami. Zdobędziecie wiedzą na temat mechanizów kierujących relacjami, ale przede wszystkim będę chciał wzmocnić Wasze zaufanie do Waszych własnych kompetencji relacyjnych.

 

Dowiecie się, jak rozwijać poczucie własnej wartości – swoje i dziecka – oraz jak budować silne relacje zarówno z dzieckiem, jak i z partnerką (partnerem). Pokażę, jak szanować potrzeby dzieci i zarazem być dla nich przywódcą; jak budować silny związek z drugim rodzicem, nie zatracając siebie; jak być sobą i ze sobą.

 

KIEDY:

W poniedziałki: 9 września, 16 września, 23 września, 30 września

O godz. 18-21

 

GDZIE:

Google maps – Przestrzeń dla rodziny

Wejście od ulicy Borsuka, żółty budynek z turkusowym dachem, będzie turkusowe ogrodzenie i trzy furtki, środkowa turkusowa furtka to nasza Przestrzeń, dzwonek jest przy furtce (ul. Przy Bażantarni 11, lok. B2)

 

Koszt udziału: 80 zł (obejmujący cykl 4 spotkań)

Liczba miejsc ograniczona: 12 ojców

 

Fundacja MANZANA otrzymuje dofinansowanie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w ramach projektu Przestrzeń dla rodziny.

 

Płatność w formie przelewu. Przelew stanowi potwierdzenie rezerwacji miejsca.

 

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY (liczba miejsc ograniczona):

przestrzen@manzana.org.pl

tel. 600 445 055

Zgłoszenia: Imię i nazwisko, telefon kontaktowy, tytuł i termin

 

PROWADZĄCY:

Nazywam się Krzysztof Rutkowski. Jestem tatą Róży z kolcami i Ksawcia, który nie daje sobie w kaszę dmuchać 😉 Codziennie czerpię od nich siłę, by być dla nich dobrym przewodnikiem po tym dziwnym świecie.

 

Jako coach i certyfikowany trener Familylab spotykam się z rodzicami, bo chcę podzielić się z nimi filozofią Jespera Juula, która w moim życiu okazała się przełomowym odkryciem. Czerpię ze skarbów, które uzbierałem na mojej ścieżce życiowej, prowadzącej przez emigrację, studia biznesowe, europeistykę, pracę w marketingu i w sporcie, aż po działalność filantropijną i pracę z organizacjami pozarządowymi.

 

Uczę się w krakowskim Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt i jako początkujący psychoterapeuta jestem związany z warszawskim Gabinetem Ko-Relacje.

 

Przygotowuję się do otwarcia autorskiej szkoły, która będzie miejscem spotkań, dialogu i inspiracji.

 

KONTAKT:

Facebook: PRZESTRZEŃ DLA RODZINY

https://www.facebook.com/przestrzendlarodziny/

przestrzen@manzana.org.pl

tel. 600 445 055