Grupa rozwojowa dla mam “MOC RELACJI”

Grupa rozwojowa dla mam “MOC RELACJI”

Grupy rozwojowa dla mam „Moc relacji”

(8 spotkań czwartkowych w godz. 12:30 – 14:30)

Spotkania dofinansowane przez Dzielnicę Ursynów m.st. Warszawy.

 https://www.facebook.com/events/2441646016118008/

Drogie Mamy,

serdecznie zapraszamy na spotkania grupy rozwojowej kompetencji rodzicielskich „Moc relacji”. Na spotkania można przychodzić z maluszkami do 1 roku.

 

W spotkaniach w kręgu kobiet-żon/partnerek-córek-synowych czujemy moc dlatego organizujemy już 10 edycję grupy rozwojowej „Moc relacji”.  Spotkania są poświęcone tematom ważnym dla każdej z nas, które pojawiają się, gdy zostajemy mamami.

 

Co tydzień zajmujemy się innym tematem, który w danym momencie jest dla grupy ważny i żywy (zazwyczaj dotyczą one relacji z dziećmi, dbania o własne potrzeby, tematy pielęgnacyjne i okołokarmieniowe, poczucia własnej wartości, ogarnianiu domu, dbanie o relacje z mężem/partnerem, kłótnie i konflikty, powrót do pracy, żłobek czy niania –zostawanie dziecka i in. ważne dla każdej z nas tematy).

Tematyka poruszanych zagadnień będzie zależała od potrzeb uczestniczek.

 

Pracujemy w duchu filozofii Porozumienia bez przemocy M. Rosenberga, idei rodzicielstwa Jespera Juula oraz rodzicielstwa bliskości.

W bezpiecznej atmosferze, wśród pełzających maluszków będziemy rozmawiać i wzajemnie się inspirować.

 

Spotkania poprowadzą Anna Przybyszewska i Kamila Broniarek: doświadczone psycholożki, certyfikowane trenerki umiejętności psychospołecznych.

 

Grupa rozwojowa to cykl 8 spotkań (czwartki), w godz. 12:30 – 14:30

Terminy:

26.09, 3.10, 10.10, 17.10, 24.10, 7.11, 14.11, 21.11

Grupa ma charakter zamknięty. Przyjmujemy tylko 12 osób.

 

Koszt udziału: 80 zł za cały cykl* (10 zł za każde spotkanie)

*Cena obejmuje 20% kosztu organizacji cyklu spotkań grupy rozwojowej (koszt bez dofinansowania za 8 spotkań to 400 zł).

Fundacja MANZANA  otrzymuje  dofinansowanie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w ramach projektu Przestrzeń dla rodziny.

Płatność w formie przelewu.

Przelew stanowi potwierdzenie rezerwacji miejsca.

 

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY (liczba miejsc ograniczona):

przestrzen@manzana.org.pl

Zgłoszenia: Imię i nazwisko, telefon kontaktowy, tytuł

 

GDZIE:

Przestrzeń dla Rodziny, ul. Przy Bażantarni 11, lok. B2 (wejście od ulicy Borsuka, żółty budynek z turkusowym dachem, turkusowe ogrodzenie: będą trzy furtki, środkowa furtka to Przestrzeń dla Rodziny)

 

Info:

Facebook: PRZESTRZEŃ DLA RODZINY

https://www.facebook.com/przestrzendlarodziny/

 

Prowadzące:

Anna Przybyszewska – psycholożka, trenerka warsztatu psychologicznego, certyfikowana trenerka Familylab Polska, pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i jest w procesie certyfikacji, doradca zawodowy. Założycielka i prezeska MANZANY Fundacji Rozwoju Umiejętności Psychospołecznych, w ramach której od 14 lat prowadzi warsztaty psychologiczne m.in. dla rodziców, dzieci, młodzieży, nauczycieli i osób bezrobotnych. Prowadzi indywidualne wsparcie psychologiczne oraz indywidualne doradztwo zawodowe. Pracuje w podejściu TSR oraz w duchu Porozumienia bez przemocy (NVC). Zafascynowana podejściem do życia według filozofii duńskiego terapeuty rodzinnego Jespera Juula. W pracy z rodzicami i życiu prywatnym kieruje się wartościami promowanymi przez Familylab: równa godność, autentyczność, integralność i odpowiedzialność osobista. Prywatnie jest żoną Artura i mamą Julka i Amelki.

 

Joanna Ogrodowska – psycholog, certyfikowany trener grupowy i psychoterapeuta, trener FamilyLab Polska. Pracuje jako trener warsztatu psychologicznego w MANZANIE Fundacji Rozwoju Umiejętności Psychospołecznych. Od 14 lat prowadzi warsztaty psychologiczne w ramach projektów skierowanych m.in. do rodziców, dzieci, młodzieży, nauczycieli. Prowadzi indywidualne wsparcie psychologiczne. Jest współzałożycielką i Wiceprezesem Fundacji MANZANA. Fascynuje ją praca z ludźmi i dla ludzi. Jako trener umiejętności psychologicznych stara się pomagać innym na drodze do samorozwoju, kształtowania własnych umiejętności, odkrywania tego, co w nas dobre. Prywatnie mama 8-letniej Hani i 4,5 letniej Julki

Serdecznie zapraszamy!!!